Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes az iskolai...

Mikor érdemes az iskolai füzeteket beszerezni?

Figyelt kérdés

Szóval mikor lesznek egy kicsit olcsóbbak?

Általában mintás spirál füzeteket szoktunk venni, 3. éve van egy jól bevált füzetfajta, na de tavaly 800 FT lett az ára, a 300 helyett.

Tavaly előtt megvettük már aug. közepén, aztán az utolsó héten persze fillérekért lehetett kapni. Tavaly direkt hagytuk 20-a utánra a vásárlást, még drágább volt.. Most hogy van ez?


2013. júl. 24. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Tesco-s füzetet szoktam venni, bőven elég az. Én is olyan augusztus közepe körül szoktam vásárolni.
2013. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tescoban szoktam én is, színes füzeteket venni amin van ilyen átlátszó kemény lap... 300ért még megvettük, de 800ért....
2013. júl. 24. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy neked mekkora problémáid vannak. :D

Megveszed a legolcsóbbat és kész. Arra ugyanúgy lehet jegyzetelni. 300-at se adnék egy füzetért, a spirálosak még drágábbak is, és nehezebbek. Nincs semmi előnyük. :)

Egyébként meg nálatok nem dobnak be ilyen Tescos újságot? Abban mindig fel vannak tüntetve az akciók.

2013. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is a Tesco-ban szoktuk megvenni a spirál füzeteket. A legolcsóbbat, hiszen teljesen mindegy, hogy milyen a füzet, ugyanúgy lehet bele írni. Szerintem a spirál füzet sokkal jobb. Most érettségiztem. Eddig egy tanévben matekra kellett 3 spirál füzet. Ha nem spirálfüzetet vennénk, akkor kellene 5-6 db a vékonyabb füzetből. Szerintem jobb, ha kevesebb füzet kell egy évben.
2013. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én utálom azokat a sima tesco-s spirál füzeteket (ami narancssárga,kék,zöld) olyan vékony bennünk a lap.

Azért vettük a másikfajtát amit mondtam. Azokon sincs minta, csak a színes lap fölött még van egy ilyen keményebb borítás, teljesen egyszerű füzetek, de azért jobbak.

Tényleg 299FT volt, akcióban, meg lehetett venni 150ért.. általában akkor vettük.. Aztán valamiért felsiklott 799-re.

2013. júl. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!