Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Láttátok az idei felvételi...

Láttátok az idei felvételi ponthatárokat? Szerintetek is felháborítóan alacsonyak voltak?

Figyelt kérdés
Én tavaly 2 ponttal maradtam le az állami helyről, idén röhögve felvettek volna...

2013. júl. 24. 21:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

És miért nem jelentkeztél?

nem háborogni kell, hanem gondolkodni.


És nem elég bekerülni bent is kell maradni. Gyakorlatilag 50 ponttal is felvehetnének bárkit, de ha ott bent nem kapja össze magát akkor úgyis kuka lesz. De a 450 ponttal bekerülő zseni is kuka ha nem tanul és kiszórják.

2013. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
24%

az, más szavakat nem tudok rá , mint hogy: siralmas ,szánalmas, felháborító....

engem felvettek tavaly állatorvosira, nem arról van szó, nade 415 pont??? amikor már tavaly is keveseltem a 429et..

az meg h DE-ÁOK-ra 385 ,nah az kész röhej. az kb egy hármas érettségi átlagnak megfelelő ponthatár. ... és ezek fognak minket gyógyítani?

2013. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Ezeket fogják kiszórni pillanatok alatt.

Vagy ezek kapják össze magukat és tanulnak mint a güzü, mondván épp bekerültek.

2013. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Egyetértek második. Két nyomorult ponttal csúsztam le tavaly... És, hogy miért nem jelentkeztem idén? Hát azért nem, mert nem gondoltam volna, hogy idáig süllyed a felsőoktatás. Gyakorlatilag mától, minden hülyéből lehet diplomás ember.
2013. júl. 24. 21:27
 5/43 anonim ***** válasza:
25%
arra a szakra ahova jelentkeztem idén 403 pont kellett, tavaly 350...
2013. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
29%
Engem is felvettek volna idén tavaly lecsúsztam róla 4 ponttal, most OKJ-t tanulok az jobban érdekel, ezért nem jelentkeztem újra én sem a corvinusra. Kész röhej ez az egész, de nem is tervezek egyetemre menni mert így is elég sok a diplomás és kizárt hogy eltudnék helyezkedni.
2013. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

"Gyakorlatilag mától, minden hülyéből lehet diplomás ember."


Felfogjátok, hogy mennyire buták vagytok? Ti mit kerestek a felsőoktatásban egyáltalán, ha ennyi eszetek van? Mit befolyásol a felvételi ponthatár? Naná, hogy semmit. A képzés nem változik ezután sem, ergó azok akik nem bírják úgyis kibuknak, függetlenül attól hogy mennyi ponttal jöttek, de lehet hogy egy 395 ponttal felvett orvosból jobb doki lesz mint abból akit 450 ponttal vettek fel, és lehet hogy jobban sikerülnek a vizsgái.

2013. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%

Hát én sem akarom elhinni-

Orvosira a Pécsi Egyetemre négyszáz pont alatt!

Na meg ugyanez a fogorvosira és a gyógyszerészetire

2013. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
23%

második vagyok

én nem akarok háborogni meg semmi,mert nem az én dolgom ,nade könyörgöm ORVOSIRA??? máshova oké,nade ez nem egy ellébecolható hivatás...persze aki nem oda való ugyis kibukik. de rengeteg oylan embert ismerek,akit tavaly szintén kevés ponttal vettek fel, (holott tavaly mint irtam 429 volt,), és kibuktak oké, de mellé még ki is csinálták magukat. vannak ,akik egy életre sebeket szereztek a megaláztatások miatt..és még csak meg sem érte,mert kibuktak. erre miért van szükség? mért nem a legpotenciálisabb emberkéket gyűjtik már be alapból?

am kedves kérdező: tudom miröl beszélsz, mármint az átjelentkezés ,meg stb részéről. gondolom már elfogadtad a dolgokat ,h nem kívánatos helyre kerültél, vagyis megszoktad, meg nem is gondolhattad ,h most ez lesz :/ sajnálom..

2013. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 2.

" DE-ÁOK-ra 385 ,nah az kész röhej. az kb egy hármas érettségi átlagnak megfelelő ponthatár. .. "


Ilyet ne mondj, mert az én 4es érettségimmel, sehová sem vettek fel. Hülyeségeket ne mondj.

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!