Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így igényelhetek szociális...

Így igényelhetek szociális ösztöndíjat szeptembertől?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok tisztában ezzel most.

A helyzet nálunk az,hogy nem váltak el a szüleim, de külön élnek, ki van jelentkezve tőlünk apukám, tehát más a lakcíme.Csak ezt tudnám igazolni, mert ugye válás nincs.

Pénzt szokott küldeni, de nem fixet, mindig valamennyit(pl 30-at)

Anyukám fizetése netto 75ezer ft, tehát gyakorlatilag mi ebből élünk hárman plusz amit apu küld nem rendszeresen, amennyit tudok, általában 20-30ezer) (plusz van egy bátyám, aki most közmunkán van,27 éves,diplomás)


Lehet butaságot írtam, de jó lenne valami szociális ösztöndíj(államira vettek fel).


Segítenétek,hogy milyen lehetsőgéeim vannak?



2013. júl. 25. 08:28
 1/3 A kérdező kommentje:
*amennyit tudok helyett amennyit tudott :)
2013. júl. 25. 08:29
 2/3 A kérdező kommentje:

a sulim honlapján nem találtam ösztöndíjra vonatkozóan semmit

Írtam nekik üzenetet tegnap felvin, akkor a tanulmányit írták le

2013. júl. 25. 08:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam :) van ilyen pont is benne, igaz 2p-ot ér.De több mindent ki kell tölteni.Szeptemberben majd kérhetek ilyen lapot vagy beiratkozásnál is már?Mert ezt nem tudom kitölteni,mert ugye nem erre a félvére vonatkozik.

Ezt egyébként fél évente kell megopályázni?

2013. júl. 25. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!