Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványt mikor kapunk?...

Diákigazolványt mikor kapunk? Enélkül is tudok utazni? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés

Voltam már egyetemista, de egy évet kihagytam, és most újra az leszek. Tehát nincs érvényes diákom, és kb szeptember közepéig nem is lesz.

A vonaton nem szeretném az egész árú jegyet kifizetni, akkor ezt megértik, hogy már diák vagyok diák nélkül? Vagy mindenképpen egész jegyet kell vennem?


2013. júl. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem iratkozol be a neptunba (néhol beiratkozási lap aláírásával) addig nem vagy diák. Ezt pedig leghamarabb majd szeptember elején teheted meg. Addig teljes árú jegyet kell venned.
2013. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"akkor ezt megértik, hogy már diák vagyok diák nélkül?"


Nem, ez kb senkit nem érdekel. Én is mondhatnám ugyanezt minden jogalap nélkül.

2013. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy diák. az előző diákod augusztusig volt érvényes, így a következőd szeptembertől lesz az.
2013. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. júl. 26. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!