Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan válhat belőlem színházi...

Bratilla kérdése:

Hogyan válhat belőlem színházi rendezőasszisztens?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki: [link] :)

Erre azt írja, hogy szakképzés. Az elég, hogy el is tudjak helyezkedni vele? Vagy előnyt jelentene, ha egy másik egyetemen tanulnék a bölcsészkaron színháztörténetet?


2013. júl. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A színháztörténet nyilván teljesen más, mivel egyetemi keretek között tanulsz a színház történetéről. A rendezőasszisztens jó, de az egy tanfolyam. Egyébként én ilyen berkekben szeretnék elhelyezkedni, de nem ilyen oldalról közelítem meg a dolgokat. A lényeg a kapcsolatokon múlik.
2013. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, amik nekem vannak kapcsolatok, azok nem tudom, hogy konkrétan oda jók-e.. :/

Akkor szerinted a színháztörténet nem is kell? Vagy azért hagyjam meg azt is a terveim között?

2013. júl. 25. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha a filmművészetin nem jön össze, akkor van még rá lehetőség, hogy rendezőasszisztens legyek?
2013. júl. 25. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok!! ennyi az egész. Még akkor is, ha nem jön össze. Persze azért jó, hogyha van valami fogalmad a dolgokról. Én ezért ajánlanám inkább a színháztörténetet, utána pedig lehet menni rendezőasszisztens képzésre. Úgy nagyobb is az esélye, hogy felvesznek, hiszen van egy biztos alapod.
2013. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!