Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet jelentkezi a...

Mikortól lehet jelentkezi a 2013-as pótfelvételire?

Figyelt kérdés
Nem jött össze az állami finanszírozott, ezért meg szeretnék jelölni költségtérítésest. :) Mikortól lehet beadni? És hogy? Én semmi menüpontot nem találok erre a felvi.hu-n. SOS...

2013. júl. 26. 16:06
 1/6 anonim válasza:
Hali én is itt ülök és rágomakörmöm,mert rohadtul semmi infó nincs... csak annyi, hogy ma.... elvileg még nem indult el az eljárás, de már fél öt van lassan reggel 6óta fent vagyok :DDD
2013. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott is a vitt pontszám számít, nem pedig jelentkezési sorrendben történik a felvételi. Minek ennyire parázni, meg rágni a körmeidet reggel óta?
2013. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezzel mind tisztában vagyok kedves uccsó:) de akkor is szeretném már beadni, mert a rendes eljárásról lemaradtam
2013. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább mozdulj ki barátokkal, nézz filmet vagy bármit, foglald el magad, tereld el a figyelmed! Ez lesz a legjobb, erről most nem fogsz lemaradni. ;-)
2013. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontot szeretnék én is az ügy végére rakni. :) Igazából tényleg nem késünk még semmit mondjuk Hétfőn, de legszívesebben már most leadnám a jelentkezés. Ha megtudtok valamit, pöttypötty, írni ide! :D
2013. júl. 26. 16:46
 6/6 anonim válasza:
Én pl a SZE-re jelentkezem ott már kiírták a honlapjukon, hogy mikre jelentkeznek, meg elvileg már a BGF-en is fent van, szóval nézd meg a sulid honlapját, hátha legalább fent van, hogy mik közül lehet válogatni.
2013. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!