Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idōn belül kell...

ZsófiaLaura kérdése:

Mennyi idōn belül kell az egyetemtōl megkapnom a további teendökhöz szükséges adatokat, dolgokat?

Figyelt kérdés
Ha 24. èn kaptam sms-t hogy felvettek ès a felvinèl meg is nèztem ès ott is zöld ès valòban felvettek akkor onnantòl szàmítva mennyi idōn belül kell az egyetemtōl megkapnom a tovàbbi teendökhöz szüksèges adatokat, dolgokat? Mert èn mèg mindig nem kaptam semmit. Se emailben se postàn ès kicsit kezdek izgulni.
2013. júl. 27. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Kismillió helyen leírták, hogy 1-2 hét. Gondolj bele.Egy átlagos egyetemen felvettek legalább 1000 elsős. Mire mindenek kipostázzák a csomagját az idő. Meg ők is emberek, itt volt a hétvége is.
2013. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hàt remèlem. Csak pl gòlyatàbor ès kollègiumi jelentkezèshez is abban vannak a papirok amiknek meg ugye van hatàrideje. Ès elvbe emailben is kène küldeni valamit... De köszi. Nyugtatàst remèlem tènyleg minden rendben van.
2013. júl. 27. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos. Én már átestem ezen, ne aggódj, mindenre jut időd bőven.
2013. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Csak pl gòlyatàbor ès kollègiumi jelentkezèshez is abban vannak a papirok"


És szerinted az egyetem annyira marha, hogy ezeket a határidőket úgy szabja meg, hogy hamarabb lejárjon minthogy a levél odaérjen? Ne vicceljetek már...

Mi is voltunk elsősök, nem is annyira régen, de mi nem izzadtuk össze a gatyánkat azért mert a felvételi után két (KETTŐ!!!!) nappal nem tolták elénk bársony párnán a felvételi levelet.

Nyugodj meg, jövő héten vagy azutáni héten megérkezik.

És NEM KÉSEL LE SEMMIRŐL.


Eltelik pár hónap és addig fogsz örülni, amíg az egyetemmel meg a Neptunon semmi ügyintéznivalód nem lesz.......

2013. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò kommentelö nagyon szèpen köszönöm a KEVES vàlaszodat... Amùgy pl a gòlyatàboros jelentkezès hatàrideje jùlius 31. Ami szerintem nem èppen 1-2 hèt mùlva van. De persze tudom hogy kicsit tùlaggòdom a dolgot de akkor is lehet normàlisan kommentelni vagy ha nem megy akkor egyàltalàn nem kell megjegyzèst fūzni a kèrdèshez.... A többieknek köszönöm.
2013. júl. 27. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a 172. aki megkérdezte ugyanezt.

Egyetemre vettek fel senki nem fog ott sem utánad koslatni magadnak kell kijárni az utadat. Ha meg akarsz élni, és 1 év után nem akarod, hogy kirúgjanak... Lehet pukkadni, önérzetesnek lenni, egyetemen amúgy is szeretik az ilyet...

2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már tegnap megkaptam, igaz hogy csak egy e-mailt küldtek és hogy a fontos dokumentumokat honnan tudom letölteni ( pl.: gólyatábor, kollégium stb.). A kapott e-mailban a határozat volt, a neptunkód és a link.
2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!