Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi számviteli ügyintéző...

Pénzügyi számviteli ügyintéző szakma után melyik jobb lehetőség? Gazdasági irányban továbbtanulni? Vagy valamilyen mérnök képzést elvégezni? Vélemények? Többi lent

Figyelt kérdés
Gazdasági irány esetén nem jutok be államira, csak fizetősre. Sokat kellene dolgoznom mellette, hogy tudjam fizetni. Mérnöki képzés esetén pedig bejutnék államira. Ha a mérnöki képzést végzem el, akkor egyszerre tudok elhelyezkedni gazdasági állásban a szakma miatt, vagy mérnökként.

2013. júl. 27. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a szakmával te nem nagyon fogsz elhelyezkedni sehova, sokan vannak akik diplomások már ebben és nagyobb, jobb a tudásuk, inkább őket fogják felvenni. Inkább a mérnökit választanám, hogy ne kelljen halálra dolgoznod magad és nagyobb mértékben tudj a tanulásra koncentrálni.
2013. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm valamilyen vám vagy adóügyintézős okj-val eltudott helyezkedni a NAV-nál, elég jól keres is keres plusz még jár neki a cafeteria.


De ha van műszaki érzéked és fel vagy készülve egy nagyon nehéz, rögös útra akkor próbáld meg azt. :)

Minden esetre, akkor vagy villamos mérnökit vagy műszaki infót tudok javasolni, azokról hallottam a legtöbb jót eddig (jó elhelyezkedési lehetőség + magas fizetés).

Nekem gépészmérnök ismerőseim nagyon elvették a kedvem, amikor elmondták, hogy alig találnak munkát és alig keresnek többet mint a 8 általánossal felvett munkások....

Ráadásul mire végeznél szerintem még nehezebb lenne elhelyezkedni meglátásom szerint...

2013. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!