Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz tanulni, hogy...

Mit kell ahhoz tanulni, hogy valaki a tömegközlekedéshez kapcsolódóan dolgozhasson?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a különböző menetrendek elkészítése és az ehhez kapcsoló dolgok, amit például egy volántársaságnál végeznek emberek. Ehhez minek kell tanulnom, mi a megnevezése ennek?

2013. júl. 27. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen ha a közlekedésmérnök szakot elvégzed, akkor ilyen helyen is dolgozhatsz. Van egy ismerősöm, aki ezen a szakon végzett és Volán társaságnál állítja össze a buszok útvonalát, menetrendjét, stb.
2013. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van Közlekedésmérnöki Bsc-t elvégzed Győrben.

Én is azt végeztem, csak én a vasútnál vagyok.

2013. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a BME-n.
2013. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy ez kell hozzá. Kár, hogy matekhoz nagyon hülye vagyok, márpedig mérnökszakokon sok matek szokott lenni, ahogy tudom.
2013. júl. 29. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod és egyéb elég durva tárgyak is vannak, amikhez matek kell. Plusz fizika sem árt, de kémia is van, mechatronika stb. Szóval ha nem vagy jó matekból, főleg ha nem is szereted akkor inkább mást válassz, mert sajnos elképzelhető, hogy kibuknál.
2013. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek. Csak kár, hogy a legjobban a buszok, menetrendek érdekelnek. Néha pedig fontosabb lehet ilyen eseteknél, menetrend-összeállításoknál, hogy az ember mennyire ismeri a környéket, szokásokat, kihasználtságot, mint hogy ki tud-e számolni ezt-azt (persze az is fontos). Köszönöm a válaszokat. Egyéb: máshogyan hogyan tudnék bekapcsolódni a buszok, busztársaságok munkájába (buszsofőrködésen kívül)?
2013. júl. 31. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!