Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem proginfón?

Van esélyem proginfón?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, de még nem értek semmiféle programnyelvhez, azt se tudom mi micsoda. A fősulin/egyetemen megtanítják? Vagy eleve úgy kéne odamenni hogy már tudom? Mi középsuliban infón csak microsoftoztunk, word, excel, stb...

Felvettek programozó informatikára, de van értelme így beiratkozni?

Vagy ez a hiány 1 hónap alatt mennyire pótolható?



2013. júl. 29. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alapoktól fognak megtanítani programozni, persze előnyt jelent ha azért az alapok megvannak. De nem lehetetlen a dolog. Persze akkor matekból legyél penge, hogy azzal ne legyen problémád (programozást és a matekot együtt már elég nehéz behozni).

Amúgy iratkozz be és próbáld meg. Amúgy is a szerződés alapján 1 félév után még abbahagyhatod bármilyen következmény nélkül. Szóval nem sokat veszíthetsz.

2013. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy csomó szakot azért nem jelöltem be, mert azt hittem, hogy egyetemen mindenki zseni, mindenki már alapból tök penge mindenből ami a szakhoz kell... aztán rájöttem, hogy a valóságban már lassan minden hü.lyét felvesznek egyetemre. Bátran mehetsz úgy is, hogy nem tudsz programozni, az a dolguk, hogy megtanítsanak.
2013. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Matek kell inkább majd, arra feküdj rá nagyon.
2013. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!