Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Letörlődött az e-mail amiben...

Letörlődött az e-mail amiben a Neptun kódom volt, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az egyetemtől kaptam egy e-mailt,amiben volt ez a kód és regisztrálni kellett volna vele,de letörlődött.Mi a teendő? Ezt a kódot megkapom majd ha megjön a levél az egyetemtől?

2013. aug. 1. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
hát van aki emailt se kapott csak rögötn a levelet
2013. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hívd fel az egyetemnek a tanulmányi osztályt.. ha nincs kód és lecsúszol a tárgyfelvételről akkor még fizethetsz is utána..
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Máskor jegyezd föl azt a kódot egy biztos helyre

(Vagy a mailt nyomtasd ki)

2013. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt mondták a levélen amit majd az egyetem küld ez is rajta lesz, ez igaz? ÉS meddig kell majd ezt regisztrálni(Mi a regisztráció határideje)? Esetleg valaki kapott már levelet?

Ha tényleg nincs más lehetőség majd felhívom őket,de ha a levélen amúgy is rajta lesz,akkor nem akarom őket feleslegesen zavarni.Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 1. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
mi az, hogy "letörlődött"? aki véletlen letöröl egy ilyen fontos e-mailt, az mit keres a felsőoktatásban?
2013. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos egy szerencsétlen hülye gyerek.Elhiheted nem örömömből írok én ide és azt sem szórakozásból teszem,hogy kimazsolázzam az értékes információkat pár értéktelen/arrogáns hangvételű komment közül.Ha annyira érdekel itt a válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Máris várom az észrevételedet,hogy lehet valaki annyira ostoba,hogy a saját gépén,amit senki más nem használ,bejelentkezve marad egy ilyen oldalon.És még ilyen emberek vannak a felsőoktatásban.Szerintem is kész vicc. Bár szerintem az is hasonló dolog,hogy egyesek bárminemű tudás nélkül kommentelnek,csak azért mert nincs jobb dolguk.

2013. aug. 1. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emailt, amit én kaptam abban nem is volt neptun kód, csak egy általános tájékoztató. A levélben amit postai úton küld ki az egyetem abban BIZTOS hogy benne lesz a neptun kódod. Melyik iskola ez? Nekem nem ez az első felvételim, már jártam egy másik egyetemre is, de még ilyenről nem hallottam hogy egy emailben jött kóddal regisztrálni kellene.
2013. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Debrecen.Az osztálytársam elküldte nekem a saját levelét,amiben az állt,hogy a kód segítségével regisztrálni kell,majd megadni saját adatainkat.
2013. aug. 1. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!