Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyák! Nektek is csak egy...

Gólyák! Nektek is csak egy levél jött (az iskolától? ) Oktatási hivataltól is kell jönnie?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem h csak a suli fog küldeni, mert ugye azt tudom h a felvi nem küld semmit..

Ma kaptam az infot,hogy az oktatási hivatal is küldeni fog külön...Ez biztos így van? mi nem kaptunk neptun kódot az iskolai levélben..

A diákigazolványra kérdeztem rá és azt majd a neptunban kell igényelni..

Ja meg h addig kapunk egy olyan igazolást, nem iskolalátogatásit, amit el kell fogadnia a Volánnak, ez így van?


2013. aug. 1. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

1) Jól hitted

2) Nem küld az OH, 10000000000x leírtuk, akármilyen infót is kapsz, nem küld.

3) Biztosan így van, nem küld az OH.

4) Nem baj, egyelőre úgy se sok szükséged van a neptunra, csak széthekkelnétek.

5) A diákigazolványt az okmányirodában kel lelőször igényelni (kapsz NEK azonosítót, leveszik az aláírásod mintáját és fényképeznek) utána kell majd a neptunban

6) Igen kaptuk majd egy ideiglenes diákigazolványt ami már lassan 2 éve csak egy A4-es papír ingyenesen adják. (Nem iskolalátogatási, amit már a felsőoktatásban hallgatói jogviszony igazolásnak hívunk.)

2013. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi..hát ez érdekes :) Olyan írta, akit tavaly vettek fel..de remélem beiratkozáskor elmondják..


Viszont ha az OH-tól nem kapunk levelet, akkor hogy vigyem az OH-tól kapott határozat másolatát beiratkozásra?Ez szerepel alevelemben..a ponjaimról meg h felvettek volt papír a borytékban, de az nem az OH-tól volt,hanem az iskola címe szerepelt a papíron is, meg aláírásként

2013. aug. 1. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az OH határozata lesz a felvin letölthető.
2013. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
belépve az e-felvibe? Ez mikortól lesz elérhető és hova rakják fel pontosan? Még nem látom fent letölthető formában
2013. aug. 1. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Felvi főoldal sárga keretes írás alsó bekezdése...
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jogos.. :D

köszönöm:)

2013. aug. 1. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem még a sulitól sem jött papír :(
2013. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ne aggódj még van időd megkapni :) sztem jövőhéten biztos megkapod

Az enyémet már másnap elküldték azért kaptam meg már kedden

2013. aug. 1. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, értem :) oké, akkor türelmes vagyok.
2013. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!