Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendőm, miután felvettek...

Mi a teendőm, miután felvettek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmi fontosat kihagyni!

Jelentkeztem a gólyatáborba :) , ezenkívül regisztráltam az ETR be. A beiratkozás időponját is tudom! Ezenkívül milyen fontos elintéznivalóim vannak?

A diákigazolványomat mikor és hogyan csináltassam meg?


2013. aug. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Beiratkozásnál kell hogy kapj papírt aztán mehetsz okmányirodába.

meg majd akkor úgy is elmondják hogy mit kell csinálj, gondolom kell a neptun is meg tárgyakat felvenni bár azt úgy is szeptemberbe kell megtenned.

Nem járok egyetemre én de ezt a részét valahogy értem mert tavaly meg tavaly előtt a húgomnak is én csináltam... -.-

2013. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Okmányirodával NE várd meg a beiratkozást. Elmész megmondod, hogy diákigazolványt csináltatnál, vesznek aláírás mintát és csinálnak fotót. Kapsz NEK azonosítót azt kell majd igénylésnél a neptunban vagy ETR-ben megadni.


Nekünk pl. aug 21.-éig el kell küldeni az egyetemnek az okmányirodás papírt beiratkozás rá 3 héttel lesz :D

2013. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Októberig még jó a diákigazolványod, azzal nincs teendőd. Olvass utána, hogy miket kell vinned a beiratkozásra (érettségi, nyelvvizsga, igazolványkép + nekem még le kell töltenem papírokat a Neptunból, és azokat aláírva bevinni) és szedd össze ezeket.
2013. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem mindenhol szeptemberben van a tárgyfelvétel. Az SZTE-n augusztus 2. felében van. BME-n ahogy tudom már most lehet tárgyakat felvenni. Szóval ez teljesen változó.


Okmányirodába menj NEK adatlapot csináltatni. A diákigazolványt nem hagynám októberre, mert ígyis úgyis kell kérned ideiglenes diákigazolványt az egyetemen.

2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!