Mit gyakoroljak?

Figyelt kérdés
Nem voltam sose jó kémiàból (3-as) és most kilencedikben is annyi lett a jegyemévvégén. Szeretnék jövőre jobb lenni és ezért most gyakorlok. Mit tanulgassak,gyakoroljak? Mik a legfontosabb dolgok amit tudni kellene? Tudom,nem most kellene el kezdeni Kémiàt tanulni,de most jöttem rà,hogy olyan irànyba akarok tovàbb ahova kell Kémia. Szóval mit tanulgassak most szünetben?
2013. aug. 1. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

vedd elő a kémia könyveidet,ha megvannak még,és azokat használd, órákon jegyzetet se készítettél? azt is használhatnád:)

A mozaikos könyvek nagyon jók! :)

2013. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De,jegyzetek vannak. Meg a könyvek is még,de a könyvből meg a füzetből kell minden?
2013. aug. 1. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
most nem azt mondom,hogy minden sort mondj vissza sorban,de igen érteni és tudni kellene,ami benne van,nem? :)
2013. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De :)
2013. aug. 1. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általánosban tanultam kémiát, gimiben meg nem, csak úgy átcsúszkáltam belőle. Egyetemen volt 5 kémia tárgyunk. Erre tehát készülni kellett rendesen. Majd egyszer elővettem a gimis kémiakönyvem, és megállapítottam azt, hogy amit akkor nem voltam hajlandó megtanulni, azt megtanultam egyetemen, csak sokkal kínlódósabban mint más aki tanult gimiben is.

Szóval vedd elő a könyveidet a pótold a hiányosságot. Nem csak érteni kell, szerintem a nagyját be kell seggelni.

2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!