Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostan-Gyógyszerésztan...

Orvostan-Gyógyszerésztan hallgatók! Szükség van bármilyen egészségügyi alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés
Beiratkozáskor vinni kell erről szóló leleteket?
2013. aug. 1. 20:25
 1/2 reptoid ***** válasza:

Változó, elvileg kell, nekem mondjuk 4 év alatt egyszer sem hiányolták.

Olyan nem hiszem hogy van, amit beiratkozásra kell vinni. Legalábbis nekünk elvileg kellett volna vinni már oda, de úgyis jóval később egy általános orvosi vizsgálatra kellett vinni. Na az nekem még mindig nincs meg :D

Később pedig mikor mész gyakorlatokra majd, akkor is kell elvileg vinni papírt, hogy nem vagy fertőző beteg, megkaptad minden oltásod stb. De ez is intézet-, emberfüggő, hogy tényleg elkérik-e. Volt csoporttársam, akinek minden vacakkal rohangálnia kellett, tőlem sosem kértek semmit.

Gyógyszerészen, ahogy hallom, még ennyire sem veszik komolyan.


Mindenesetre biztos, ami biztos csináltasd meg, de abból tuti nincs gáz, ha késel vele pár hónapot, akár egy évet is. Azelőtt úgysem lesz ek gyakorlataitok.

2013. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindenhol van beiratkozásnál ilyen egészségügyi ellenőrzés. Lényegében meg kell nézetni a tüdőt meg szerintem vérképet, vizeletet vesznek.
2013. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!