Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A státuszom Aktívról Elbocsájt...

A státuszom Aktívról Elbocsájtott lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első évemet elrontottam, nagyon csúnyán. Nem teljesítettem a 15 kreditet sem, így a státuszom elbocsájtott lett. Ennek ellenére szeretném újból elkezdeni ugyanezt a szakot, ilyenkor mi a teendő?

2013. aug. 2. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Újrafelvételizel.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jövőre újra jelentkezel.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most szeptembertől semmiféleképpen nem tudok bejutni?
2013. aug. 2. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem...
2013. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.

Sajnos vettem fel diákhitelt, azzal most mi lesz? Egyből el kell kezdenem törleszteni? Vagy ez hogy működik?

2013. aug. 2. 14:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz: Megnézed, hogy pótfelvételin meghirdették-e a szakot, és ha igen, jelentkezel újra. És akkor így már most szeptembertől folytathatod/újrakezdheted.
2013. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sokat jelent! :)
2013. aug. 2. 15:16
 8/15 anonim válasza:
Pótfelvételin nem csak azok jelentkezhetnek, akik a 'normál' eljárás keretében nem nyertek felvételt??
2013. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De, viszont ez csak az adott évre vonatkozik.

A kérdező pedig már egy évet járt egyetemre, ergó tavaly jelentkezett.

Vagyis idén nem vett részt a rendes felvételi eljárásban.

2013. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Lehet nagyon értetlenkedek, bocsi :D de én is hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező és alapból kizártam a pótfelvételit, mert hogy ebben az évben nem felvételiztem februárban v márciusban vagy mikor, így nem is pótfelvételizhetek. Rosszul tudtam?
2013. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!