Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 27-én pótvizsgázom lesz...

Ha 27-én pótvizsgázom lesz még időm beiratkozni középiskolába?

Figyelt kérdés
Egyébként az a furcsa, hogy most küldték a levelet hogy 26-án 1óra előkészítő , és 27-én már vizsga. Képtelenség ilyen gyorsan megtanulni akármit is, egyáltalán azt sem tudom mit kell. Középiskolába lesz időm beiratkozni elsejéig? vagy lesz még lehetőség? idén ballagtam
2013. aug. 4. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Miazhogy azt se tudod mit kell megtanulni a potvizsgára ? Természetessen aból vagy azokból a tantárgyakból amikböl megbuktál ja és ha nyáron nemtanultál vagy nemjutot valami oknál fogva idöd rá ez is a te bajod.Igen 3 hét alat nehezen tanulod meg a tananyagot talán szerencséd lesz mégis aztán tudod a potvizsgán a kérdésekre a választ. Bevallom neked én is utáltam tanulni volt ugy nem egyszer nemtanultam de szerencsére könnyü kérdés volt az órán és 2 -3ast tudtam kapni.Azmeg hogy tudsz e menni beíratkozni a középiskolába keresd meg ökt minél hamarabb. Amugy hány tantárgyból bultál ?
2013. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!