Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre érettségizek. Engem...

Jövőre érettségizek. Engem inkább az egészségügy érdekel. Szerintetek melyik egyetemre jelentekezzek, és milyen karra?

Figyelt kérdés
Vagy még az is érdekelne hogy mit ajánlanátok más területen?
2013. aug. 4. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy egészségügyön belül miben szabad gondolkodni. Mert pl egy fogorvos, gyógyszerész diploma még itthon is aranyat ér, hát még külföldön. Orvosokról tudjuk, hogy nem igen megbecsült itthon, viszont én pl annyira az akarok lenni, hogy felőlem meg is kövezhetnek, akkor is az leszek :) Aztán ott a többi. Ápolókból mindig hiány van, viszont itthon annyira alul fizetettek, hacsak nem gondolkodsz külföldben, én nagyon nem ajánlom. Nem beszélve arról, hogy mennyire lenézik őket és milyen lealázóan bánnak velük, mind az orvosok, mind a kedves páciensek. Gyógytornász, dietetika. Bárki bármit mond, előbbire azért van kereslet, ráadásul lehet maszekolni is vele, kitartó munkával az ember még itthon is egész jól el van vele. Dietetikáról őszintén szólva nemigen tudok nyilatkozni, személyesen én annyit vettem észre, hogy egyre többen végzik el, de nem tudom elképzelni, hogy annyi kereslet volna rá. Maximum, mint nővér. Találkoztam már ápolóként dolgozó dietetikussal. De rengeteg egészségügyi szakma van még, nem tudom, hogy Te konkrétan milyen ágra gondoltál.
2013. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy milyen tanuló vagy Ez behatárolja a lehetőségeidet.
2013. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!