Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pszichológia szakon a...

Bratilla kérdése:

A pszichológia szakon a biológián kívül vannak még reál tantárgyak?

Figyelt kérdés

Az anatómiáról tudok, az ugye a biológiához tartozik. De ezen kívül vannak még ilyen tantárgyak, pl. matek, kémia, fizika...? Informatika?


Lehet, hogy buta kérdés, de erre így hiába kerestem rá. A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. aug. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az egyetem mintatantervét és meglátod.
2013. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már néztem, és nem véletlenül kérdezem.

Pl. a biológia gondolom van az "élettan és anatómia" tantárgyban. A "magatartás-genetika" is ilyen bioszos? Meg néztem, volt statisztika meg közgazdaságtan. Azok matekosok, vagy miről szólnak?

2013. aug. 5. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
a statisztika matekos, a közgazadási meg lehet száraz anyag is-elmélet, de némelyikbe vannak matekos részek-függények. attól függ milyen tantárgy. de pszihón szerintem csak elméleti közgáz van
2013. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!