Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van már egy OKJ-s szakmám,...

Ha van már egy OKJ-s szakmám, akkor hogy is van ez a Szinergia szakképző iskolában?

Figyelt kérdés

Szóval van már egy szakmám, de szeretnék egy újabbat most. Ez fizetős lenne természetesen, mert az Állam már nem támogat. Alapvetően 200.000 Ft lenne a szakács szakma, de ez nem tudom mit jelent. Ha én másodszakmás vagyok, akkor erre még rámenne egy csomó pénz (pl. beiratkozási díj, alapítványi díj, stb.)?


Illetve lenne egy második kérdésem is: A honlapon párosítva vannak a szakmák, mint például Szakács+Cukrász, vagy Szakács+Pincér, de én csak szakács szeretnék lenni, akkor ezt így önmagában nem is végezhetem el?



2013. aug. 7. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2016. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg másutt is

(hátha másutt egymagában is elvégezheted)

2016. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!