Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én várom már ennyire a...

Csak én várom már ennyire a sulit? 9. -es leszek, esetleg eltudnátok látni pár tanáccsal? Milyen a gimis élet? Milyen a kollégiumi élet? (Mert ugye kolis is leszek. )

Figyelt kérdés

Mire számítsak?

A válaszokat előre is köszi! :)


2013. aug. 8. 22:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Mire számíts? Sok, nagyon sok beké
2013. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
*bekepzelt lanyra*
2013. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Állandóan figyelned kell arra hogyan nézel ki mert beszólnak, megszólnak. Fura lesz hogy nem fognak körülötted kisgyerekek rohangálni hanem érett emberek
2013. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"érett" emberek...
2013. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évfolyamos gimnáziumba jártam. Első évben a többség még elég gyerekesen viselkedett. Ez az évek múlásával azért változott, a végére nagyon jó kis barátságok alakultak ki, és mindenki mindenkivel el volt már, még akkor is ha nem a legjobb barátok voltak. A suliban meg ugyanúgy voltak beképzelt leányzók/fiúk, mint normálisak is. Nálunk ez az arány azért egész jó volt, mert szakközépiskola is volt egyben, ott pedig fiúk voltak csak, emiatt elviselhetőbb volt a légkör, mintha tele lett volna kis pattogós/hisztis lányokkal. Ha egy kisebb gimibe mész, akkor nagyon könnyen lehet ismerősöket szerezni osztályon kívül is. A kollégiumi élet nagyban függ attól, hogy melyik kollégiumba vagy, de általánosságban igaz az, hogy ~8-ig vissza kell térni, sok helyen van kötelező tanuló szoba is. De mivel vannak felsőbb évesek is, ezért könnyebb ismerősöket szerezni, tippeket a tanárokról/elvárásaikról, stb.
2013. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 9. 10:55
 7/11 anonim válasza:
nem te vagy egyedül meg nyugodhatsz :) már én is nagyon várom.....de szerintem minden 9edikes így van vele :)
2013. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a kollégium nagyon nagy buli, és nagyon jó barátságokat köthetsz, én bármikor visszamennék a középiskolás évekre, főleg 9.be..anyira jó volt, kiszakadni a megszokott környezetből és rengeted új embert megismerni, igaz barátokat találni, eljárni egymáshoz. este az koliba filmezni, megbeszélni minden hétvége után az élet nagy dolgait, mindenki pasiügyeit. jó lesz meglátod.
2013. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úúú már nagyon várom!!! :P
2013. aug. 10. 20:32
 10/11 anonim válasza:
100%
De vicces, a 3/9 -es azt írta ÉRETT EMBEREK :D Koliban az egyik haverom annyira 'érett' volt, hogy megolvasztott egy sportszeletet, sz*rrá gyúrta, és a wc szélére tette:D A koli jó buli, a suli nem nehéz:D legalábbis nálunk nem volt az.
2013. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!