Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen indokokkal lehet...

Milyen indokokkal lehet átiratkozni más suliba?

Figyelt kérdés
Gondolom kérdezni fogják, hogy miért. Kíváncsi volnék, hogy mely lehetőségek léteznek. (Ne kérdezzétek miét akarok átmenni, nem az érdekel..)
2013. aug. 9. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire kell ehhez indok. De gondolom ilyen legtöbbször az alábbiak miatt lehet:

- költözés

- gyereket csúfolják, utálják, bántalmazzák, hátrányosan megkülönböztetik a suliban

- a suli nem elég jó (pl infót akarsz mindenáron tanulni, de a suliban nincs infó fakt)

- túl drága (nem tom, magánsuliból egy állami suliba esetleg :D)


segített valamennyire? :)

2013. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem annyit elfogadtak ,hogy nem érzem ott jól magam az osztálytársaim között, de ennél szerintem akármi komolyabb gond is van, el kell, hogy fogadják
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha egyszer levolt vonva valamiért egyel a magaviseletem attól át vesznek? Nem csináltam semmi hülyeséget csak nem sikerült lezáródnom tesiből mert reggel 7re rakták és untam felkelni :D na meg azzal az osztállyal...
2013. aug. 11. 22:07
 4/4 anonim válasza:

Kérdezni fogják, de annyi elég, hogy nem érzed magad jól. Javaslom, hogy válts iskolát, hogyha nem tetszik. Nekem sajnos orvosi esetté vált a történetem, így kénytelen voltam a kórházból egy másik iskolába menni a szüleim és a kezelőorvosaim utasítására. Úgy volt, hogy nem engednek ki 1-2 hónapig az állapotomtól függően, de végül megegyeztem az orvossal, hogy elmegyek hozzá az Intézetbe hetente. Szinte mérhetetlen károkat okozott az előző iskolám a terapeuta és az orvos szerint. Folyamatos kezelések mellett most kezdem úgy érezni, hogy élek, és szeretem az embereket, bízom magamban, és végre beismerem, hogy meleg vagyok. Ezt sosem mutattam ki, el akartam rejteni magam elől, de a szüleimnek még most sem merem elmondani. Nekik sosem beszéltem komolyan a problémáimról. Érdemes lenne neked beavatni őket egy bizonyos szintig.


17F

2013. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!