Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan hogyan kell intézni...

Pontosan hogyan kell intézni az egyetemről való kiiratkozást?

Figyelt kérdés
1.Annyit tudok, hogy a jogviszony megszűntetését írásban kell kérvényezni. Ezt a kérvényt nekem kell küldeni levélben,postán, vagy ha a suliban megmondom, hogy mit szeretnék, ott adnak egy ilyet? 2. Ha kerek-perec ki akarok iratkozni akkor meg kell előtte szűntetni a jogviszonyt, vagy csak az ügyintézőtől kapott leszerelési lapot kell aláírni? Remélem van, aki nagyon ért ehhez! :)
2013. aug. 9. 15:24
 1/4 reptoid ***** válasza:
Intézményfüggő, nekem pl elég volt a neptunban egy kérvényt kitölteni.
2013. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kerekperec iratkoztam ki. Azzal, hogy beadod a jogviszonyt megszüntető kérelmedet, Te kiiratkoztál, onnantól nincs dolgod. Az a baj, hogy nem emlékszem, kinek kellett címezni, de ha megkérdezed a TO-n, megmondják.

Én úgy iratkoztam ki, hogy bementem a TO-ra, kértem egy üres lapot, meg egy tollat, leírtam, hogy családi okok miatt tanuló jogviszonyom 2011. X. Y-én megszüntetését kérvényezem, de lehet, hogy azt írtam, megszüntetni kívánom, tök mindegy. Utána visszaadtam a lapot a TO-s nőnek, és ennyi volt.

De azért kérdezd meg a TO

2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
**** kérdezd meg a TO-n, milyen adatokat kell feltétlenül beleírni. Mindenesetre ennyi, két mondat az egész. Dátum, keltezés, aláírás, kész is van.
2013. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!