Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora összeget lehet igényel...

Mekkora összeget lehet igényelni diákhitel 1-nél?

Figyelt kérdés
Megnéztem az oldalt, át is olvastam, de nem találtam ilyet, hogy mennyit lehet felvenni, csak hogy havonta mennyit utalnak. Ugye 5 hónapig utalják, és fel vannak sorolva, havonta mennyit kaphatok. Most akkor ezeket szorozzam be 5-el? Mert konkrét, teljes összeget nem olvastam sehol, pedig ha vennék fel, akkor egyben szeretném, és nem is sokat, kb. 50-60 ezer forintot.

#dákhitel
2013. aug. 9. 16:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha így van ahogy mondtam, akkor nekem a havi 15 ezres felelne meg, mert akkor összesen kapnék 75-öt, csak ugye egyben szeretném.
2013. aug. 9. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Havonta maximum 50 ezer forint.

És ha egybe akarsz 50-60 ezer forintot, akkor igen, igényelj 15 ezret és kérd egybe. Bár nem egészen értem, ha 50 ezer is elég lenne, akkor kérhetnéd egy hónapra aztán felfüggeszted és ennyi.

2013. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, ezt nem tudtam! Köszi.
2013. aug. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!