Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu elakadtam, az infovon...

Felvi.hu elakadtam, az infovonal meg foglalt végig?

Figyelt kérdés

Szóval minden donkumentm feltöltve bankártyás fizetés kész, mindenhol zöld pipa kivéve a hhitelesítésnél.


"Az Ügyfélkapu rendszerén keresztül történő hitelesítése sikertelen volt."


Pedig ma reggel bent voltam az okmányirodában ahol érvényesítették az ügyfélkapus regisztrációmat.


Közben meg ugye írja, hogy érvényesítés határideje Aug. 14.


Sehol nem írta még ki nekem, hogy a felvételim sikeres, (még a szakot is módosíthatnám ha akarnám). Mit csináljak? Honnan tudjam, hogy mikor van kész a felvétlim?


2013. aug. 12. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hitelesítetted.

Ugyanabban a böngészőben jelentkezz be egyszerre az e-felvibe és az ügyfélkapuba, és akkor hitelesíti (azt hiszem automatikusan, de lehet, hogy meg kell nyomni valamit).


Ügyfélkapus regisztrációt is azt hiszem e-mailben meg kell erősíteni valahogy, talán valami linkre kattintani.

És azt ellenőrizd még, hogy a beírt adatok a két helyen azonosak-e, mert pl. a névnek karakterre pontosan stimmelnie kell, különben nem működik.

2013. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem értem, hogy hogyan lehetséges az, hogy a felvételi bedásának határideje ma van a hitelesítésé pedig 14.-ikén. De ugyanakkor a felvételim beadása csak akkor sikeres ha már ma hitelesítem magam. Most akkor mivan, nem értem?

2013. aug. 12. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy ma még módosíthatsz mindent, átírhatod a dolgokat. Ennek ma van a határideje, holnap erre már nem lesz lehetőséged.

Viszont hitelesíteni még nem kötelező ma, arra ráérsz 14-ig.

2013. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült a dolog, a címemnél u. írtam az ugyfélkapun pedig utca van, ok a dolog köszönöm a segítséget!
2013. aug. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!