Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon cinkes ha valaki nem...

Nagyon cinkes ha valaki nem megy el koleszos gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Nekem már egy fél éve le szervezett orvosi vizsgálatom lesz épp akkor.
2013. aug. 13. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem mész el. Engem is riogattak, hogy ez mindenképpen szükséges a közösségbe illeszkedéshez, de ez hülyeség.
2013. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te sem voltál?
2013. aug. 13. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vesztesz sokat.

Nekem van pár érdekes sztorim....

Az egyiknél - kertész-szak - elment az egyik bnőm gólyatáborba. Mesélte, hogy két csoportra voltak szakadva. Az iszákosok, meg a nem.

A másik bnőm BME-gépész szakon - gólyatáborban annyit ivott, hogy vkivel lefeküdt, nem is emlékszik semmire, még a srácra sem... és nem is beszél szívesen a táborról. Szegénynek első élménye volt...

A bátyám szintén szétcsapta magát - infoszak Óbudán - neki semmi problémája nem volt.

Az unokanővéremnél az egyik elment, a másik nem.

Aki elment rá, az egy árva szót nem mesélt....

Az egyik exem is volt gólyatáborban, vicces dolgokat csináltak, szétcsapta magát, jóemlékkel távozott. Azóta már nem tanul az egyetemen.

stb

És mindenkinek volt/van baráti köre az egyetemen.

2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát volt fent videó, talán a tavalyi táborról.. Sokkal kulturáltabbnak tűnt, mint a "normál" gólyatábora a sulinak. És ne értsetek félre, én is szeretek bulizni.
2013. aug. 13. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Két gólyatábor lesz?

Ha nem tudsz rá elmenni, mert más programod van, egyáltalán me ciki. Miért lenne az?

Ez nem dedó

2013. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!