Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulásnál az első...

Továbbtanulásnál az első gimnáziumi év tényleg nem számít?

Figyelt kérdés
Nekem ezt mondták, ezért nem is tanultam annyira. Az átlagom pont hármas lett. Lesz esélyem tovább tanulni? :S

#továbbtanulás #az első gimnáziumi év
2013. aug. 13. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőőt, a második sem. Viszont így a jövő évi anyagnak az alapja hiányzik, harmadikban már annak az alapja is hiányozni fog, a tanárok elkönyvelnek egy lusta baromnak, hogy minek jött gimnáziumba aki nem akar tanulni, és a tetőpont a rossz érettségi.
2013. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az érettségi számít, esetleg a 11. és 12. tanév.

Javaslom,tanulmányozd a felvételi pontszámítást, hogy tudd, mire készülj. www.felvi.hu

2013. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól leírta mi a szitu.

Csak a saját dolgodat nehezíted, ha nem tanulsz folyamatosan.

2013. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Igen csak a 11. 12. év számit de az elsőnek teljesen iigaza van.
2013. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Őőőő nem teljesen igaz, amit írtak.

Pl ha infóbol/kémiából/föciből szeretnél érettségizni, akkor már beleszámít a 9-es jegy is, mert ez volt az utolsó előtti év, hogy tanultad :).

2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lesz, csak rá kell hajtanod. Matekból a lemaradást be kell hoznod, hiszen arra épül a 2.3.4-es tananyag. A töri és magyar nem vészes, azt elég érettségi előtt két héttel átlapozgatni, de a matek és a választott tárgy fontos. Szerintem most már kezdj neki a választottadból és matekból felzárkózni. De még nincs para, meg tudod csinálni. ^^
2013. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!