Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6 osztályos gimi 7. -ben...

6 osztályos gimi 7. -ben milyen füzet kell?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy spirál vagy nem spirál ill. gáz ha állatos virágos stb.? Köszi :)
2013. aug. 16. 08:15
 1/4 anonim válasza:

Melyik gimi? :) Én is 6 osztályosba jártam, a Deák Ferencbe. Emlékszem,akkor még Hello Kitty mánia volt,és minden füzetem rózsaszín, hellokitty-s,vagy mintás volt.:) Általában spirál.

Szóval szerintem nem gáz egyáltalán:) 23/L

2013. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várd meg, hogy elmondják a tanárok. Néhány tanárnak mindegy általában, néhány viszont nem engedi pl a spirált. A minta szerintem teljesen mindegy, mivel nem a külsejére írsz.
2013. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanárfüggö, én is hatosztályosba járok, az egyik tanár kifejezetten spirált kér, a másiknak tökmindegy. A lányoknál nem ciki, egyre népszerűbbek a mintás füzetek. Várd meg, mit mondanak a tanáraid, el fogák mondani, milyen füzet kell. 16/F
2013. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hatosztályosba járok. Nekem 7-be még nem voltak spirálfüzeteim, de aztán rájöttem, hogy a spirál kényelmesebb (könnyebben ki lehet tépni belőle 1-1 lapot, vastagabb, stb). Persze, van aki sima füzetet használ. Nekem nem mintás füzeteim vannak, általában sima Tescosakat veszünk, de egyáltalán nem gáz, ha mintás :) 16L
2013. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!