Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE kollégium - elutasítva...

ELTE kollégium - elutasítva helyhiány miatt?

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán mit jelent? Nem lett elég pontom? Az önkormányzati igazolást (ami 9 pontot ér!) bele sem számolták, pedig kiírták a feldolgozás után, hogy 'érvényes'. Fellebeztem. Azt elfogadhatják? Ha igen, mikor tudod meg, hogy lesz-e helyem vagy nem? Mindenképpen érdemes várólistára jelentkeznem? Ez az egész meddig húzódhat el?

2013. aug. 16. 19:38
 1/2 A kérdező kommentje:
*tudom
2013. aug. 16. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem lett elég pontod. Az elsős felvételinél 36, a felsőévesnél 29 volt a ponthatár.

A fellebbezésed lehet eredményes, ha tényleg rosszul számolták a pontjaid. Ha jól értem, te az egy főre jutó jövedelemre nem kaptál pontot. 3 hónapnál nem régebbi az önkormányzati igazolásod? Mindenkit leigazoltál, aki szerepel rajta? Minden keresőhöz töltöttél fel megfelelő jövedelemigazolást?

Várólistára mindenképpen érdemes jelentkezned, ha szerencséd van, akár már ősszel bekerülhetsz onnan.

2013. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!