Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül a jogosítvá...

Kb. mennyibe kerül a jogosítvány és hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Előtte milyen orvosi vizsgálatokra van szükség? Illetve annyi elég, hogy kiválasztok egy autós iskolát,csak bemegyek és jelentkezek, ennyi az egész?
2013. aug. 17. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen be kell menned egy autósiskolába, majd oda leadni a háziorvos által kiállított orvosi igazolást ami olyan 7ezer ft körül van. Nah most már, hogy mennyibe is kerül egy jogosítvány szerzés, jó kérdés. Mivel autósiskolánként változó, főleg most, hogy behozták miszerint 580km-t le kell vezetned, így várható, hogy eléggé drágulni fog.
2013. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyjából mégis mennyi? Mert elkezdtem rá gyűjteni, már van 100 ezrem, de nem tudom, hogy mennyit kéne még hozzá gyűjtenem, hogy elkezdhessem. 150 ezerből kijönne?
2013. aug. 17. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én tavaly csináltam, 150-ből kijön, ha nem buksz meg semmiből! és ami fontosabb, h nem kell a kötelező órákon túl sok plusz órát venned..(..én sajnos elég bénácska volta, rengeteg órát húztak rám..és 3jára lett meg..kb 250 lett vége..:S)
2013. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
ja és ..általába 3000 Ft egy óra vezetés...nagyon drága, nem tudom h hova valósi vagy, de a fővárosba talán olcsóbb árakkal tudsz vezetni.
2013. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
250? húh az elég sok, akkor még gyűjtögethetek ugyanennyit legalább, bár nem tudom nekem hogy menne, még sosem vezettem csak motort :D Sajnos nem a fővárosban lakom, hanem Tatán.
2013. aug. 17. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Iskolától függ

Változott, mióta én csináltam, de azt mondom, ha nincs rá 200-ad, ne fogj bele (mert a pótóra rohadt drága, és ha buksz, az sem éppen olcsó)

2013. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben még tudnék pénzt szerezni. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy akár már 50 ezerből is elkezdhetem és egy részét ha megcsinálom már azzal is előrébb vagyok.
2013. aug. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!