Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni egy középfokú biológia érettségire? Külön tanárral gondoltam és mellette a suliban is tanulnám.

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 21:47
 1/8 anonim válasza:
100%
1 év alatt a nulláról fel lehet készülni egy komplett érettségire minden tárgyból. :)
2013. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két hét alatt készültem fel. Nem nagy ördöngösség.
2013. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok hasznos felkészítő könyveket ajánlani?
2013. aug. 17. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
aha, a tankönyvek.
2013. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érettségire gyakorló könyveket gondoltam...:)
2013. aug. 17. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi külön gyakorlókönyv nem kell hozzá. az csak MARKETING. letöltöd az összes érettségit visszamenőleg, és megoldod. semmi brutál dolog nincs benne. az meg még ráadásul ingyen is van.
2013. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

simán fel, még akkor kicsit húzósabban és gyorsabb tempóban fél év alatt is

a mozaikos tk-k kellenek, régebbi érettségiken gyakorolj

próbaérettségik

és esetleg Szerényi könyveiből gyakorolj,ha szeretnél

de amíg nem tanuldtad meg a tk-ból az anyagot, addig felesleges a tanár, csak akkor,ha nem értetted meg, és akkor "magyarázza már el"

:)

2013. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi ördöngösség nincs ebben, 1 év alatt emeltre is fel lehet készülni nagyon jó szinten, külön tanár nélkül is. Nem vagy te buta, nem értem miért parázol ennyire. Legyen szorgalmad, de önbizalmad is, sok sikert.
2013. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!