Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha akkor kezdődik egy...

Mi van, ha akkor kezdődik egy óra, amikor véget ér egy másik? SZTE

Figyelt kérdés
Idén kezdek a Szegedi Tudományegyetemen. Próbálom összerakni az órarendemet, hogy kurzusfelvételnél már ezen ne kelljen gondolkodni, de nem értem, hogy van olyan gyakorlat ami mondjuk 8-12-ig tart, viszont a másik, amit csak közvetlen aznap utána tudok felvenni(mert más időpontok nem jók), szintén gyakorlat, mondjuk 12-13ig tart, és nem egy helyen vannak. Ilyenkor mi a teendő? Mindig végig tartják a gyakorlatokat, vagy van mikor elengednek hamarabb? Érdemes így felvenni egymás után a 2 gyakorlatot? Lehet, hogy most nagy hülyeséget kérdeztem, de nekem még annyira nem áll össze ez az egész rendszer a fejemben. :D :/

2013. aug. 18. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
át fogsz érni mert pl ha egy gyak 2 órás az igazából másfél. ha 1 órás akk 45 perces. szval a negyed órás szüneteket v nem tartják meg v nem 45 percenként tartják.
2013. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2013. aug. 18. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző leírta. De arra figyelj, hogy az egyetemi épületek közül sok elég távol esik egymástól, és nem lehet átérni fél óra alatt sem (kb. mindig előfordul, hogy 5-10 perccel tovább tartják az órát).

Szóval ha Újszegeden lesz órád, akkor ne tedd be a következőt a TIK-be. Vagy pl. a BTK-ból is elég húzós átérni a Mórába. Nem tudom, milyen szakos leszel, ezek érintenek-e.

2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!