Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem gólyatáborba....

Nem mentem gólyatáborba. (egyetem) Fog érni bármilyen hátrány?

Figyelt kérdés

Szóval ki kellett hagynom a gólyatábort. Sajnos, középiskolában sem sikerült erős kötelékű barátságokat kialakítanom, ezért reménykedtem benne, hogy majd itt. De ahogy látom, itt is siralmas lesz a helyzetem, hisz a face-s csoportom beli emberek már mind ismerősök, szórakoznak egymással..stb-stb. Csak azért tök rossz érzés, hogy nekem még csak egy ismerősnek felkérés sem jön. :DD

Tudom,'nagy probléma', de nem szeretnék kirekesztett lenni, mint eddig. Szeptembertől azért más lesz a dolog?


2013. aug. 18. 18:21
 1/7 anonim válasza:
80%
Én sem voltam gólyatáborban. Az egyetemen is sok alkalom lesz az ismeretség kialakítására, úgy gondolom. Például az órákon is találkozol emberekkel vagy ha kollégiumban laksz, ott is lesznek társaid.
2013. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most van gólyatáborom, de én sem mentem el, mert nincs rá pénzem. Ha ők nem jelölnek be, jelöld be te őket:D Ilyen egyszerű :)
2013. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én sem megyek gólyatáborba, épp holnap kezdődik az első turnus. Nem is szeretnék részt venni.Inkább csinálok mást és elég húzósnak is tartom 23 E ft-ért.


Van nekünk is face-csoportunk,5-10 ember olyan,hogy "na én mindenkinek ismerőse akarok lenni facen,aki ebbe a csoportba bekerült".:D


Senki sem jött erre a szakra a sulimból,de nem bánom.Nem neten keresztül szeretnék ismerkedni,mert így láttatlanban ki tudja milyen ember és olyanra ,hogy valaki hátráltassa az egyetemi teendőim nincs szükségem,meg azért valamilyen szinten csak "ellenség" és nem biztos,hogy jót akar.Na most én lettem a rossz oldal fővezére,hogy így gondolom?:D


A mi gólyatáborunk inkább az elsőéveseket akarja összemelegíteni,na meg két turnusban lesz szóval mindenkivel úgyse lehetne találkozni.

Ott lesz majd a gólyahét,ami majd az én szakomról szól,majd inkább ott szeretnék ismerkedni esetleg,de semmit nem akarok erőltetni.


Középsuliban sem voltam gólytáboron, mégis pár nap alatt sikerült nekem való közösségben csöppeni,habár ők voltak gólyatáborban.Mindössze egy embert ismertem,akivel megbeszéltük,hogy "tudod majd ülünk egymás mellé" meg ilyenek,de lecserélt.xD

szóval emiatt nem is akarok így látatlanba barátkozni

:)

2013. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kezdeményezd te az ismerkedést, nem kell mindig a sült galambra várni, hogy a szádba repüljön :)
2013. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok, hasznosak voltak. : )

Utolsó: Sajnos de, mindig erre várok. :/ Nagyon-nagyon nem vagyok kezdeményező típus, félek az emberektől, hogy hülyének néznek. És sajnos azt is elvárom, hogy ne a legkreténebb klikkbe kerüljek. Nem is akarok az egyetem menői közé kerülni, Isten ments, mert még kibuknék..:DD

De azért jó lenne jófej arcokat találni. :) Majd lehet ráveszem magam, és odapofátlankodok néha-néha valakikhez. :)

Csak mindig ez volt életem problémája, hogy mindig mindenkivel egy kicsit jóba lenni, és sosem volt még legjobb barátom.

2013. aug. 19. 14:47
 6/7 anonim válasza:

Hát ha egy Külker gólyatáborba nem mentél el, az durvább mintha visszautasítottál volna egy életre érvényes Thomorrowland bérletet.

http://www.youtube.com/watch?v=5qF3_TBrXp0

2013. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a külker.es brutál...:DD
2013. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!