Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki nem kapott még neptun...

Ki nem kapott még neptun jelszót? És mi ez a regisztrációs hét?

Figyelt kérdés

Idén felvettek a BCE-re, és megkaptam a Neptunkódot, csak hozzá jelszót nem. És kicsit beparáztam, hogy még nem kaptam meg.. Ezt egyáltalán e-mailben kapnánk vagy postázva? Nagyon gáz, hogy még nem kaptam?



Köszönöm előre is a türelmes válaszolóknak!



2013. aug. 20. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A reg. hét az a hét, amikor a tárgyakra lehet jelentkezni. Hogy ez mikortól mikorig van, a levélben meg kellett elvileg írniuk v. az iskola honlapján kéne fent lennie. De sok helyen az elsősöknek a T.O. (Tanulmányi Osztály) csinálja meg első félévben.
2013. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelszó (password) az a születési dátumod.

Tehát ha van már kódod, akkor azt beadod/ beírod,

a jelszó helyére pedig beírod a szül. dátumod és akkor be kéne tudnod lépni.

2013. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, a jelszó a születési dátumod!:D

pl 940130

2013. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ezt nem nekik kéne megmondani, hogy pontosan mi az?(Engem arról se tájékoztattak, hogy egyáltalán ez-e az, még ha így is van.) Mármint okés, értem, hogy a születési dátum, de lehet így is, hogy 19430311 meg 430311 is.



Illetve: a legtöbb dolgot a beiratkozáskor lehet elrendezni, ugye? Egy gólyának a neptunon még nem sok dolga van, ugye?

2013. aug. 20. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

# 3/4es válaszoló vagyok

Engem erről akkor tájékoztattak,amikor kiküldték egy-két hete az egyetememtől a levelet(benne volt a felvételi határozat,gólyatáborral kapcsolatban dolgok, 2 lapnyi dolog a Neptun rendszerről és stb. Ezeken az előbb említett Neptunos papírokon volt rajta a kódom illetve,hogy mi a jelszóm és még példát is írták rá,hogyan kell beírni a születési dátumot.


Azt még én sem tudom,hogy mit kell tennem beíratkozáskor,de biztos sok mindent kell majd rendezni.


Nekem volt dolgom a Neptunon.

-Egyrészt utalni kellett a gyűjtőszámlára pénzt, ugyanis 600 ft-ot ki kellett fizetni a koli jelentkezés miatt.

-Szükségem volt rá a diákigazolvány megigénylésénél, ugye ezen keresztül kell befizetni az 1400 ft-os miután a NEK-et elkészítették az okmányirodában.

18L :)

2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A jelszó összesen hat karakterből (számból) áll.

Nincs köztük se pont, se köz, se semmi

Annyira nem nehéz megjegyezni

2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
Viszont azzal a jelszóval csak egyszer kell belépni, utána választanod kell magadnak saját felhasználónevet és jelszót. Ha nem jelentkeztél koliba, akkor is lenne dolgod a Neptunon, a diákot fel kell utalni és ki kell fizetni.
2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Ja, és a reg. hét az a hét, mikor összeállítod az órarendedet. Röviden, tömören. :)
2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!