Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukorbetegen milyen papírokkal...

Cukorbetegen milyen papírokkal vezethetek?

Figyelt kérdés

Cukorbeteg vagyok,letehetem-e a jogsit?


Cukorbeteg vagyok,szövődmények nélkül,elég jó (4,5-10) cukorértékekkel,kettő,-1.0-s szemmel,de ez már cukorbetegség előtt is fennállt.Kértem háziorvostól alkalmasságit a jogsi kezdéséhez,és Ő mondta,hogy a cukorbeteg szakorvosomtól is kell egy igazolás,hogy alkalmas vagyok.De a dokim szabin van,csak két hét múlva lesz,viszont tanfolyamra beiratkoztam,odaadtam orvosimat,és nem kérték a cukorbeteg igazolást,bár ez az orvosin nincs is feltüntetve,ahogy látom.Nos,már elindult a tanfolyam,ha én nem viszem be ezt a szakorvosit,abból lehet valami bajom?Mer' ugye csak két hét múlva lesz a doktornő,és nem tudom,hogy visszadátumozza-e az igazolást,mer' elég merev fajta,és ha nem muszáj,akkor nem vinném be,így,ekkora csúszással.


Ha majd meglesz a jogsim,akkor nekem most kell valami papírnak nálam lennie,hogy alkalmas cukorbeteg vagyok a vezetésre?Nem hiszem,hogy ránézésre igazoltatásnál látják,azér' kérdem,hogy ez hogy szokott lenni?


f/20


2013. aug. 20. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor már leteszed összes vizsgát, akkor kell az orvosi, tehát ráérsz.

Amúgy meg szövődmények nélkül lehet vezetni, jó HbA1c szinttel. Annyi, hogy 5 évente kell megújítani az orvosit sajnos :( Én még 10 évre kaptam. Akkor még a sima doki kiadta a papírt, bevittem neki a HbA1c szint eredményét, meg kérdezte járok e rendszeresen kontrollokra és ennyi.

2013. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!