Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van koztetek olyan, aki...

Van koztetek olyan, aki szakdolgozatiro ceggel iratta a szakdogajat? Ma is ugy gondoljatok, hogy jo dontes volt?

Figyelt kérdés
En szakdogairas kozben jarok, es talaltam egy csomo szakdogairast vallalo szolgaltatot (maganembert, ceget, plusz ugye kerhetsz olyan ismerost is, aki szivesen segit...) En is gondoltam ra, hogy kihasznalom ezt a lehetoseget. Irnatok (akar privat uzenetben)?

2013. aug. 21. 04:19
 1/6 anonim válasza:
Én biztos nem bíznám másra, de te tudod. Gondolj bele, ki tudja később ki él majd vissza a helyzettel, hogy megírták helyetted? Ömlik a sajtóból a közszereplőink szakdogás botránysorozata. Sokuk persze védi magát, bizonyítékokat tüntet el, na de meg tudja-e ugyanezt tenni egy földi halandó? Na és persze ott van a védés, amin túl kell esni. Nem ér meg a dolog ennyi aggódást a lebukástól. Másrészt sokan a jó szakdolgozatuk miatt jutnak egy álláshoz, mert felfedeztek valami újat, vagy csináltak valami eredetit, ami nem utolsó sorban az önbizalmukat is növeli. Lehet, hogy megkedvel a témavezetőd, és nem hinnéd mennyivel segíti majd a fejlődésed, később még munkatársad is lehet.
2013. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én felkértem egy elég neves és neten gyorsan megtalálható céget. Adtam nekik vázlatot is, ami alapján írják meg. 1,5 hónap várakozás után olyan színvonalú munkát kaptam, hogy elsírtam magam. Egy házi dolgozatot is jobban megírok. Így a határidő szorossága miatt a saját vázlatomból kiindulva 4 nap alatt megírtam. A védésen pedig áldottam az eszemet, hogy én írtam meg, mert könnyű volt róla beszélni.

A 70,000 Ft-ot vissza nem kaptam. Gyanítom, éppen írni - olvasni tudó ember írta meg, de kritikán aluli színvonalon.

2013. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miről írtál?
2013. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vezetési stílusokról írtam (vezetéselméleti tanszék).
2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senkinek nem ajánlanám, hogy ismeretlen szemèlyre bįzza szakdolgozata megírását. Saját tapasztalat. Kèt szakdolgozatot magam írtam, sikeresen. Már vezető beosztásban dolgoztam, amikor ūgymond felsőbb utasításra újabb szakdogát kellett írnom. Időm nem volt, megbíztam egy cėget. Befizettem a megbeszélt összeget. Egychõnapig hitegettek, hogy a szerző dolgozik az anyagon. Nėha küldtek is anyagot, teli hibával, majd jeleztèk, hogy mègsem tudjæk megįrni. Az időm elfogyott. Dolgozat sehol. Nagyot buktam....
2017. jún. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fenti válaszolóknak melyik céggel volt tapasztalata?

Illetve kinek van bármilyen tapasztalata cégekkel?

(Lehet privátban is.)

2018. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!