Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha eltűnik a...

Mi a teendő, ha eltűnik a leckekönyvem (indexem)?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és sajnos a vizsgaidőszak vége egybeesett a házfelújítási időszakkal, és a nagy kavarodásban eltünt a leckekönyvem. Mi a teendő?
2008. jún. 30. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

tanulmányi osztály.

ott megmondják.

2008. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi. De már oda úgy szerettem volna oda menni, hogy tudom mire számítsak. Mert én csak arra gondolok, hogy neptunon befizetek x összeget, majd kaok egy újat, visszamenőleg neptun alapján kitöltöm, elviszem dékán bácsihoz, ő aláírja oszt jó napot. De valjuk be ez az egyetemi rendszert ismerve nem ilyen egyszerű.
2008. jún. 30. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálunk a To-n adnak egy csekket súlyos ezrekről Azt befizeted, a többit ők intézik. Nálunk 10 rongy. De olyat is hallottam már, hogy odaadják neked az üres lecókönyvet, és neked kell rohangálnod az aláírások után.
2008. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

telefon is van a világon...

felhívod őket, és már tudni is fogod, hogy mire számíts, ha odamész...

2008. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a TO valami 500 ft/oldal összegért kitölt egy új leckekönyvet a régi adataival.
2008. júl. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én minden kérdésemmel a sulim HÖK-fórumára szoktam írni..(karonként más)...általában fél nap alatt válaszolnak..legalább addig se az iszonyú elfoglalt 'leharapomafejedhaidejösszéskérdezel' TO-t zaklatom.
2008. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fórumozóst már én is próbáltam, csak a gond az, hogy dékán úr befagyaszotta a fórumot, mert sok volt az oda nem illő szóhasználat. A tanulmányin általában rtám is úgy néznek, mint a véres rongyra, minekvagyittnemlátodhogykávézom arckifejezéssel. Mindenkinek köszönöm.
2008. júl. 1. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

és mit érdekel az téged?


most komolyan! te vagy a jövő diplomás értelmisége, nehogy már beijedj egy ba**atlan iqbajnok p***ától! Így sosem jutsz egyről a kettőre.


Egyébként, ha jól rémlik akkor a tvsz is foglalkozik a dologgal. Tessék szépen elolvasni, megérteni, a rád vonatkozó részt kinyomtatni és bemenni. Ha azt mondja, hogy rosszul tudod, akkor dörgöld az orra a alá. Ha nem érdekli, nem hajlandó foglalkozni vele, akkor meg irány a dékáni.

(engem anno egyszer eltiltottak az egyetemről, mert a to-s pi**át nem érdekelte a tvsz, csak az, hogy ő mit szokott csinálni. aztán persze, amikor kivertem a balhét a dékániban, meg jött a sűrű bocsánatkérés. Több, mint 5 éve volt, de máig előre köszönnek, ha arra járok.)


Két dolog lehet, vagy neked van igazad, vagy tévedsz, de addig nem szabad megnyugodni, amíg rendes választ nem kapsz.


Nem arra kell várni, hogy a sültgalamb berepül a szádba, mert sosem fog.

2008. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!