Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aggódjak a Neptun miatt?

Aggódjak a Neptun miatt?

Figyelt kérdés

Múlt héten kaptam meg az értesítőt a gólyatáborról és a kollégiumról. Azt írta, hogy a neptunon keresztül kell befizetni a szeptemberi kollégiumot (13000Ft) és a gólyatábort (17000 Ft ) befizetni. Online, az egyetem gyűjtőszámlájára átutaltam 30000 Ft-ot múlt hét pénteken. Azt írta, hogy 3013.08.21 az átutalás dátuma, de mikor a gólyatábort be szeretném fizetni azt írja: "A tételnél semmilyen befizetési mód nem engedélyezett!"

Meg a tranzakciós listában sem látom az utalást. Le ellenőriztem a bankszámlaszámot. Ma van a befizetési határidő. :/

Továbbá az lenne még a kérdésem, hogy ha a kollégiumi díj nem jelenik meg a befizetések között de azt írják azt is a neptunon keresztül kell fizetni akkor valami akkor az a rendszer hibája, vagy később is be lehet fizetni?



2013. aug. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a tanulmányi osztályon érdeklődj, erre csak ők tudnak pontos választ adni.
2013. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összeg akkor ma ért oda (amit múlt héten befizettél).

Vagy lehet a kollégiumi díjat máshova kellett volna utalni?-

2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én BME-s vagyok, nekünk is Neptun van, de a kolit pl. október közepe felé szokták először kiírni Neptunban. Szóval, ha még nincs a befizetendők között, akkor nyugi. A gt már parásabb, de már gondolom intézkedtél...
2013. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Utólag már mindegy, de: kiírtad a tételt, amit be akartál fizetni?
2013. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!