Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már tanultam korábban az...

Ha már tanultam korábban az adott egyetemen és van diákigazolványom, attól hogy most újra jelentkeztem másik szakon folytatva tanulmányaimat, nem szükséges úk diák igazolványt igényelnem, elég matricát a jelenlegire, vagy újat kell igényelnem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak az érvényesítő miatt érdekes kérdés, ugyanis csak azon szerepel a kar neve, míg a diákon csak az egyetemé. Ha ugyanazon a karon tanulnál tovább, csak másik szakon, akkor én nem csináltatnék. Az én véleményem az, hogy másik képzés esetén se kell, mert még nem láttam olyat, aki kettővel szaladgálna
2013. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!