Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin Igaz Hamis...

Warden93 kérdése:

Matek érettségin Igaz Hamis feladatnál ha 3 kérdés van, és én mindháromhoz hamist írok, azt elfogadják? Úgy értem nem húzzák át? Mert én is valószínűsítem, hogy vagy 2i 1h vagy fordítva, nem hinném, hogy lenne 3i vagy 3h.

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért húznák át ?

Ez olyan minthogy egy kérdésre neked nem az jön ki, mint a valós eredmény. Ennyi erővel azt is kihúzhatnák..

2013. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jó választ elfogadják, a rossz választ nem fogadják el.

Nem találgatásra megy a dolog.

Szerintem sokkal egyszerűbb megtanulni a matekot, mint totózni.

2013. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném én sem, hogy 3i vagy 3h lenne a megoldás, tényleg ésszerűtlen egyébként. Az esetek többségében az ilyen mindig vegyes (szerintem), így 2i 1h, vagy 2h 1i. Már csak azt kell kitalálnod, melyikből lesz 2, az igazból, vagy a hamisból. :D


De ezek általában nem nehezek, tanuld csak meg. : )

2013. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de ha nem tud semmit az adott témakörből, akkor minimum 1, maximum 2 pontot tuti visz, ellenkezőleg hogy elkezd tippelgetni aminek nagyobb valószínűséggel lehet 0 pont ( persze 3 is ) az eredménye, ha csak nem olyan balszerecsés hogy a 3 válasz az állításánák ellentmondó pl.: 3i helyett 3h


ezt mind arra alapoztam hogy nem lesz azonos a 3 kérdésre a 3 válasz, mert ezt én is kétlem

2013. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 kérdésnél úgy pontoztak az idei matekérettségin (3 igaz hamis), hogy 1 jó válasz 0 pont, két jó válasz 1 pont és 3 jó válasz két pont.
2013. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!