Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzett már el valaki Alkalmaz...

Végzett már el valaki Alkalmazott fotográfus tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Ha igen, tudna nekem kicsit bővebben írni róla? El lehet vele helyezkedni? Elég tudást ad egy saját vállalkozás beindításához? Stb

Köszönöm!



2013. aug. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem még soha senki. Amúgy nem, nem lehet vele elhelyezkedni, vagy legalábbis nehéz, saját vállalkozás beindításához pedig édeskevés.
2013. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A "Nem még soha senki" kicsit cinikusan hangzik de köszönöm a válaszod,értékelem...
2013. aug. 28. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak is szántam, ne haragudj de picit bután tetted fel a kérdést. Egyébként meg lehet élni belőle, de kivételes tehetségűnek, szorgalmúnak kell lenni hozzá. Ha belevágsz évekig nincs hétvége, este, pihenés. Kell egy fotóblog amivel felhívod magadra a figyelmed és ami rendszeresen frissül, mellé egy FB oldal ahonnan a blogra irányítod az embereket, brandet építesz. Ezt két-három évig ha csinálod (ehhez folyamatosan fotózni kell járni, fejlődni kell, utómunkázni kell, blogot kell írni stb...) és egyébként tehetséges vagy és szerencséd is van akkor befuthatsz. Emellett elköltesz legalább 1M Ft-ot felszerelésre, számítástechnikai háttérre, a blogra stb...
2013. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de úgy értettem az oldalt látogatók közül végzett-e el valaki ilyen tanfolyamot!

Értem,hát én csak nagyon szeretem fényképezni a gyerekeket és gondoltam ezzel a szakmával nem kellene visszamennem 12 órába dolgozni...de tévedtem... :( Pedig imádnám a kisbabákat fényképezni.. Lehetnék a következő Anne Geddes... :) :) :) mindegy erről is lecsúzstam.. Köszönöm a válaszod..Minden jót..

2013. aug. 30. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!