Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok/Szülők mit szóltok?...

Kamaszok/Szülők mit szóltok? DÉLUTÁN 4-IG SULI? Normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


"Szeptemberben lép életbe az általános iskolában 16 óráig szervezendő foglalkozásokra vonatkozó szabályozás. A törvény szerint az általános iskolában 16 óráig foglalkozásokat, 17 óráig pedig felügyeletet kell biztosítani. A tanulóknak kötelességük a 16 óráig szervezett egyéb foglalkozásokon részt venni. Ezek a szabályok minden évfolyamra vonatkoznak..."


Oké, én szerencsére nem vagyok már általános iskolás, de EZ MI???

Nem elég, hogy bevezették a mindennapos tesit -ami már az én évfolyamomat is érinti-, még majd az időnket is beosztják!?

Reggel 8-tól délután 1-2-3-ig bent rohadunk így is, mert évfolyamtól függően, mindenkinek 5-6-7 órája van. A délután hátralévő részében kéne akkor megoldanunk a különórákat és a tanulást is. És itt nem mindenkinek van autója, tömegközlekedéssel kétszer annyira időbe telik eljutni akárhova!

A parlamentben rohadt könnyű okosnak lenni, Hoffmann Rózsika drágának is már ki kéne húzni a fejét a seggéből, mert törvényeket módosítani nagyon egyszerű úgy, hogy nem lát bele a mi életünkbe. Mehet a k**** a****ba!


Ma is, annak "hála", hogy már minden iskola az állam kezében van, két órát ültem, mire kikaptam a tankönyveket!

Arról nem is beszélve, hogy egy csomó könyv még meg sem érkezett, és aki nem vitte a csekkről a bizonylatot, meg sem kapta a könyveit. Az ott dekkoló tanároknak meg annyira türelmük és életkedvük volt mint egy zombinak.


És akkor ott van még a heti 5 tesi: Nagyon jó, hogy tavaly óta a 9. évfolyamnak biztosítani kell még +2 órát. Ami már önmagában 4 osztályt jelent. De mi lesz idén? Ez mostmár 8 osztályt fog érinteni, hiszen nekünk megmarad, az újonnan belépő kilencedikeseknek meg már kötelező lesz. Két év múlva már 12 osztálynak kéne helyet biztosítani, és így tovább... Menjenek a jó büdös k**** anyjukba, de tényleg! Ha már "nekünk akarnak jót", az oké.. De a tanárokra ki gondol? És a sportszerek? Ugyanis lehet igényelni bármit, támogatás az nem jön.. Borzasztó, komolyan mondom.


16L



#rózsa #szopjon #le!
2013. aug. 28. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 anonim ***** válasza:
7%
Majd most minden nap mozogni kell, meg nem lehet suli után eljárni cigizni meg kockulni. Degáz már...
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 anonim ***** válasza:
22%
fogadjunk hogy Bp-i vagy de legalábbis tuti nem roma többségű megyében élsz. Ha ott élnél tudnád mi értelme van ennek. Az intelligens felnött embertek tudják is. Inkább tanulj még és szedj magadra egy kis jómodort, mert egy buta tini lány vagy egyenlőre.
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 A kérdező kommentje:

Képezld, kertvárosi iskolába járok.

A romák meg pont nem érdekelnek. Ha eddig nem tanultak, majd ezekután elkezdenek szerinted?

És igen, biztos sokat gépezek meg Facebookozok, ezeknek hála kerültem be az ország 50 legjobb iskolái közül az egyikbe. Gratulálok!

Azt hiszed nem fognak úgyanúgy bűnözni? És itt nem csak a romákról van szó!

Nem azokat kéne "büntetni", akiknek vannak iskola utáni programjaik és különóráik. Tanulni meg majd este 11-kor kezdenek el, nem?

2013. aug. 28. 20:32
 4/161 anonim ***** válasza:
95%

A felnőttek itt tényleg ilyen sötétek amúgy?


1. Megvonják a sport lehetőséget mert azok zömében 4-kor vannak (csak kikérővel mehetsz el.)


2. Mi az, hogy kötelező roma kultúrát tanulni? Miért? Magyarok? NEM, nem voltak s nem is lesznek akkor meg elmehetnek a fŁszba.


3. 5 tesi... nem lenne egyszerűbb kötelezővé tenni a sportolást? Mondjuk 15 éves korig?


Miért kell általánosítani érdekes soha nem voltam kocka, soha nem cigiztem mindig is sportoltam inni se ittam még 1 litert se 14 év alatt..Akkor meg mi ez az általánosítás? Akire igaz azt bass..zák be állami nevelőbe azt kész ne a normális réteget büntessék.


Kiakadva írtam, elnézést a káromkodásért. 14/f

2013. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/161 anonim ***** válasza:
89%

Egyet értek veled nagyon is! És tudod mivel magyarázzák? Hogy a gyereknek azért kell bent maradni, mert otthon más eltereli a figyelnét, és ezért biztos nem fog tanulni, valamint csak nagyon különleges indokkal lehet majd elkérni szegèny kölköt! Vicc az egész! Ráadásul délután amúgysem fognak tanulni, mert kábé 30 gyerekre majd lesz egy tanár. Megnézem hogy hullafárad gyerekeket hogy fog tanítani. Na igen, a másik meg a heti öt testnevelés. Èn is ki vagyok akadva. Szerintem egyáltalán nem az iskola dolga a túlsúlyos gyerekeket lefogyasztani. A szülőknek kellene észrevenni, hogy heló, a gyerekem hájas, kezdeni kéne vele valamit. És ezt az egészet olyan béna kifogással leplezik, hogy a tanuló azért nem figyel órán, mert mozgáshiányos. Személy szerint gyűlölök tesizni, és sajnos meg is lett az eredménye.. de ez van. Nem értem, a régi helyzet miért nem volt jó.

17 l

2013. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:
18%
azért kell öket oktatni mert igy van legfeljebb esélyük rá hogy valahova eljussanak és ne csak bünözzenek. Sajnos otthon amugy nem tanulnak nem csinálnk házit ilyesmi, viszont igy muszáj bent a suliban megcsinálni.
2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 anonim ***** válasza:
86%
Szülői kérésre az igazgató elengedi a gyereket különórára, haza. Nem kell ekkora pánikot csinálni belőle. Lányom 6. osztályos, megírom a papírt és jön haza tanítás után.
2013. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/161 A kérdező kommentje:

Ennyi!!

#4: Veled különösen egyetértek!

Amúgy szerintem az első kettő válaszoló nem felnőtt volt.. Ugyanis, mikor ma a híradóban anya meglátta Hoffmann Rózsa drága legújabb alkotását, elküldte melegebb éghajlatra, elég cifrán. Meg is értem. Ezek nem érzik át mennyire megterhelő lenne ez nekünk?? Vagy de, de lesz-rják nagyívben!

Biztos egy élmény lesz 4-kor elindulni haza, főleg télen, korom sötétben!! És akkor, ha nem akarsz már hajnali 7-re visszamenni suliba, akkor este még menj is el külön sportolni, egyesülethez. Meg a nagy f-szt!

Eddig is megoldottuk a tanulást, aki akar, meg akire odafigyelnek a szülei, ezután is fognak tanulni!

De nem baj, csak gratulálni tudok ezekhez!

Plusz általánosban is, 1-2. illetve az 5-6. évfolyamot érint a heti 5 tesi. És akkor mivan a többiekkel? Ők lehetnek "kövérek, lusták"? Logic lvl 97884757!

2013. aug. 28. 20:43
 9/161 A kérdező kommentje:

És ha megírod a papírt mi lesz? A hét minden napján, kilenc hónapon keresztül szerinted el fogják engedni őt?

És akkor a romák meg maradnak a seggükön az iskolában? Mert ha így lesz, akkor megint botrány lesz, hogy akkor velük miért kivételeznek.. De mondjuk ez nem érdekel engem.

2013. aug. 28. 20:44
 10/161 anonim ***** válasza:
92%

4-es vagyok.


Nekem mondjuk nem lenne nagy gond haza menni mert itt lakok a suli mellett na de sport lehetőség 2 városrésszel arrébb van.


Hoffmann az meg mindig is a Fidesz legnagyobb szennye volt..mit is vártunk tőle..

2013. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!