Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem számít bele az 50...

Miért nem számít bele az 50 óra önkéntes munkába az, ha azt a lakóhelyemtől több, mint 30km-re végzem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ennek mi értelme. Még oké, hogy kitalálják, hogy az érettségihez kötelező önkénteskedni, de ez már nem fér a fejembe. Mi lesz a kb. 25 óra elvégzett munkámmal amit több mint 30km-re csináltam?? Nem lehet ezt valahogy beleszámítani?

Mit gondoltok erről, mit lehetne csinálni, hogy ne vesszenek kárba? Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 28. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola megbeszéli xy alapítvánnyal/kórházzal/állatmenhellyel stb.., hogy oké küldünk önkénteseket. Ott a mentorok minden egyes adott percet leírnak papírra, mindent adminisztrálnak. Sajnos csak azok érvényesek, akikkel szerződésük van.
2013. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
A önkéntesmunkát csak azoknak kell megcsinálni akik 2016-ban érettségiznek
2013. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet 30km-nél messzebb végezni munkát? Mert olyat is lehet, hogy saját magunk szerződtetünk valakikkel.
2013. aug. 28. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Papírmunka a jelszó :D Iskolákban kényelmesebb így.
2013. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

#4, ez akkora marhaság, mint ide Lacháza. Az iskolák ugyanúgy az áldozatai a jelenlegi kormányzat ámokfutásának, mint a diákok, és senki az égvilágon nem törődik a kényelmükkel, sőt. Rosszul lennél, ha rád zúdítanák azt a sok kényelmetlenséget, amit most kaptak.


A legpontosabb válasz a kérdésre valószínűleg az, hogy CSAK. Hoffmann Rózsa így rendelte nekünk, nyugodjatok meg az ő akaratában.

2013. aug. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Mentor vagyok egy alapítványnál, ahova hamarosan önkéntes iskolások jönnek, csak tudom, hogy műkődnek a dolgok...
2013. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaja, akkor te csak tudsz mindent.

Akkor valamelyik lusta tanár írta a jogszabályt.

2013. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ennek az a lényege, hogy a közvetlen környezetedet segítsd, tedd jobbá. A városon belül, pl. korrepetálás segít a közeli környezetnek, de a 30 km-rel odébbi menhely szórólapjának osztása nem segít a közvetlen környezetednek.

és előbb tájékozódni kell, nem pedig potyára elsietni :)

2013. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!