Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elértem a pótfelvételi...

Ha elértem a pótfelvételi ponthatárt, (bőven meg is haladtam) van arra bármi, biztosíték, hogy fel is vesznek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor felvettek. (Feltéve persze, hogy jelentkeztél oda és a sorrendben korábbi helyre nem vettek fel)
2013. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
ezt nem értem én se...ezzel sok újdonságot mondtak, hogy elértem a ponthatárt. miért nem tudják egyszerűen közölni, hogy felvettek vagy nem?
2013. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Egyszerűen közlik veled SMS-ben, illetve e-felvin is, később meg az egyetem is küld levelet. Amúgy meg ha elérted a ponthatárt, felvettek, vagy szerinted az dísznek van? Vagy mit vársz még ezen kívül?
2013. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

most komolyan gondold már át egy percre. koncentrálj erősen! a ponthatár szerinted mire van???


nyilván arra, hogy aki alatta van, az nincs felvéve, aki felette, az pedig igen. van még kérdés?

2013. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jajjj de örülök a kommentelőknek!!! én is ilyen dilemmába voltam! :DDDD attól paráztam hogy azt nem írták oda, hogy besorolást nyertem vagy mi.. de hát így is jóó!! köszi tőlem is ! :DDDD
2013. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bocsánat hogy izgultam. olyan buta vagyok. buta buta buta!!!! most megnyugodtam, köszönöm kedvességetek. ja igen, van még kérdés. téged is megkoncentrálhatlak erősen? ne tedd már magad nekem, ha megkérhetlek szépen.
2013. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
are you fucking kidding me???!
2013. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan gyerekek, 0 szövegértéssel meg logikával mi a büdös fenének akartok egyetemre menni?
2013. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!