Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vaok. Szeretnék...

20 éves fiú vaok. Szeretnék kereszt félévben felvételizni felső okira. A question hogy melyik szakra érdemes menni? Humán szak kéne, ahol kulturált aranyos fiúk lányok vannak ált, műveltebbek mennek, nem pedig a prol*ik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj ELTE-re, vagy Corvinusra. Keresztféléves jelentkezésnél általában csak mesterképzéses szakok vannak meghirdetve, ami neked nyilván nem jó.


Az írásodról egyébként nem igazán jön le az, hogy művelt lennél. Ezzel magadat minősíted, hogy így használod a nyelvet. Ráadásul nem tudom, hogy mit értesz pontosan "proli" alatt.

2013. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te 20 évesen képes vagy egy kérdés címébe beleírni azt, hogy "vaok"? akkor mi szükséged művelt társaságra? Rosszul éreznéd magad közöttük. A prolik jobban meg fognak érteni.
2013. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oookéééé látom rendes választ nem kapok. amúgy meleg vagyok, lehet ez jött nektek át. de nem érdekel. szarok erre a weblapra, ennél fosabb társaságot...
2013. aug. 30. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam arra, hogy meleg vagy. Szerintem erre senki se kíváncsi, a te dolgod, nem tartozik másra. Nem értem továbbá, hogy attól hogy meleg vagy, miért nem tudsz normálisan írni (vagyis ha a kérdés provokáció, akkor értem).
2013. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A válaszok passzolnak a kérdéshez!
2013. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!