Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet pótvizsgával kapcsolatba...

Lehet pótvizsgával kapcsolatban valamit tenni? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Sajnos nem zártam jól az évet mert megbuktam fizikából. Arra áldoztam a nyaram nagy részét, hogy tanuljak és biztosan átmenjek. Velem együtt 5 ember bukott az osztályból ugyan ebből a tantárgyból. Nem csak én voltam aki sokat tanult és a héten volt a pótvizsga. Évzárón megkaptuk a lapot amin rajta voltak miket kell megtanulni. Pótvizsgán a feladatsorban NEM azok szerepeltek amiket meg kellett tanulnunk. 1-2 feladat volt, ami tényleg rajta volt a lapon. A számolások és jó néhány definíció viszont NEM! Mindannyian megbuktunk. Évfolyamtársak közül is mindannyian megbuktak. Lehet valamit tenni? Bárki leszólhat azért, mert vagyok olyan 'faragatlan' és 'buta' mert képes vagyok a tanárt hibáztatni miközben a saját hibámból buktam, de az osztály nagy része ÉPPEN, hogy csak át ment kettessel(18 ember)év végén. Lehet bunkó vagyok, de legalább realista, itt nem a diákok a hibásak. Tudom ki, mennyit tanult a pótvizsgára és milyen sok időt áldozott föl a nyarából, pénzt a külön tanárokra.

Tényleg, de tényleg nem tudunk semmit se tenni? Hogy adjanak egy lehetőséget egy másik feladatsorral amit a papír szerint állítanak össze és más tanár javítja ki?



2013. aug. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Utólag már nem nagyon lehet mit csinálni.

PV-ból egy lehetőség van. Ha az sem ment, akkor már nincs a pótnak pótja.

2013. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Még év vége előtt lehetett volna kérni felelési v. dolgozatírási lehetőséget.

De már így, hogy év végi buktatás utáni javítóvizsga

sem sikerült, marad az évismétlés-

2013. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esteleg menj másik iskolába nemtudom ilyenkor van e hivatalos szerv ami kivizsgálja az ilyen ügyeket. Az nemjelent semmit mindenki megbukot
2014. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!