Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rendszergazda és az elekrton...

A rendszergazda és az elekrtonikai technikus szakmánál baj, ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elektronikánál kizáró ok, a rendszergazdát nem tudom, de szerintem ott is, mert pl. egy UTP kábelnél nem látod a vezetékek színét stb.
2013. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Elek Tamás válasza:
Lehetsz bármelyik szakmában, csak spéci szemüveget kell venned, ami sajnos nem olcsó.
2013. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
elektrón vagyok , osztálytársam színtévesztő és vett szemüveget 100.000 ft ért.
2014. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az utp kábeles példa egy baromság... színtévesztő vagyok és bármikor csinálok neked utp kábelt. nem színvakság ez... az a baj hgoy sok ember el se tudja képzelni hogy milyen színtévesztőnek lenni, és sajnos ezek a buta emberek hozzák a szabályokat is. elmondanám hogy engem semmiben nem befolyásol a színtévesztés, de persze ezt senki nem hiszi el, közben a 20 évem alatt egyszer sem volt bajom belőle. de a nagykönyvben meg van írva hogy aki színtévesztő az alkalmatlan mindenre. persze segély nem jár érte... ha holnap emiatt nem vesznek fel rendszergazdának, ESKÜSZÖM hogy szétverem az orvosi szobát...


Elmentem szemészetre, megnézték a szememet. megkérdeztem hogy lehetek-e rendszergazda. AZT SE TUDTÁK MI AZ. Azt hitték hogy a mezőgazdaságban akarok dolgozni O.o

Tessék. Én színtévesztő vagyok, a többiek meg hülyék.

2014. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
-gondolom te is egy púpos , gyenge, gelesztás gyerök lehetsz ha ennyire compúter zseninek képzeled magad. :D
2014. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!