Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen Budapesten a Magyar...

Klau1229 kérdése:

Milyen Budapesten a Magyar Képzőművészeti Egyetem Kollégiuma? A többi lent.

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy az egyetem kollégiuma mennyibe kerülne havonta, illetve milyen állapotú?! Aki esetleg oda jár/járt, és meg tudná mondani, az légyszi írjon! Köszi! A suli honlapján kerestem, de nem találtam..

Előre is köszi.



2013. aug. 30. 21:16
 1/2 anonim válasza:
Én idén leszek elsőéves, a 4 napos felvételi alatt ott laktam. Az épület aránylag korrektnek mondható, bár én egy kicsit keseregtem azon, hogy egy folyosóra egy lány és egy fiú zuhanyzó blokk van. Ja, és VIII. kerület, szóval ez sem a legelőnyösebb. Viszont elég olcsó, havonta 9-10 ezer körül van, ha jól emlékszem.
2013. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)

Egyébként, ha nem gond, megmondanád melyik szakot választottad?

2013. szept. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!