Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi újrajelentkezésnél...

---R33--- kérdése:

Egyetemi újrajelentkezésnél az összes addigi teljesített kreditem elfogadásra kerül, vagy le lett korlátozva, hogy mennyit fogadnak el?

Figyelt kérdés

BGF-en tanulok, és újra kell majd jelentkeznem jövőre, mert egy tárgyam nem sikerült (nem lett aláírásom, nincs vizsgalehetőségem) Most az 5. félévemet fogom folytatni, mert egy olyan tárgyból kell vizsgáznom (VK), amire épülnek tárgyak minden további félévben.


Viszont most van aki azt mondja, hogy minden kreditem el lesz fogadva, van aki azt, hogy csak egy bizonyos (60)mennyiségű. Ha viszont csak 60 kreditet fogadnak el, ami már most megvan nekem, akkor most egy évig feleslegesen járnék oda, mert a mostani kreditek nem lennének elfogadva.

Remélem eléggé meg lehet érteni, nem tudom jobban megfogalmazni. Érdekelne, hogy ez hogy működik, rengeteg múlik rajta, de sehol sem találok erről leírást. Ha újrajelentkezem, hány kreditet lehet elfogadtatni? (BGF GKZ)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 30. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs lekorlátozva újrajelentkezésnél a maximálisan elfogadtatható kreditek száma. Beadod a kérvényt, és jó eséllyel minden addig teljesített tárgyad "megmarad".
2013. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igen, én is így tudom, hogy megmaradt. Most egy évig már csak azok a félelmek maradnak, hogy nehogy jövőre változtassák meg, vagy keljen emelt szintű érettségi a szakomra...Magasabbak önköltségesen is a ponthatárok, de remélem addig lesz nyelvvizsgám. Köszönöm még egyszer.
2013. aug. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!