Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti bementek tanévnyitó ünnepsé...

Ti bementek tanévnyitó ünnepségre, egyetemen/főiskolán? Lehet belőle valami, ha valaki nem megy be?

Figyelt kérdés

A beiratkozás szept.3.-án lesz nekem.Viszont a tanévnyitó ünnepség meg elsején,holnap.Megmondom őszintén,hogy én eléggé messze lakom a sulitól és gondoltam,hogy az igazán fontos ,az majd a beiratkozás lesz.Vagyis tudom,hogy ez is az lenne,de mit mondanak el egy ilyen tanévnyitón,valami érdemlegeset? Csak azért kérdezem,mert nem tudom.Ráadásul időpontot meg nem is írtak a tájékoztatóban,csak azt,hogy elseje... :S Persze,ha fontos bemegyek.

Köszönöm előre is ,és bocsi a hülye kérdésért!


2013. aug. 31. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk elvileg kötelező az elsősöknek, de én sem megyek. Fogorvoshoz kell mennem egyébként is, meg felesleges.
2013. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg ,kötelező?

Nekem semmit nem mondtak el ,egyébként.:S Voltam bent múlt héten,igaz már nem volt fogadási idő,de akkor is ,a nő,akivel beszéltem eléggé flegma volt.Na mind1. Szóval szerinted felesleges? Köszi,hogy írtál,egyébként. :)

2013. aug. 31. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk "kötelező", mivel esküt kell tennünk.
2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem... úh akkor ez komoly dolog(?) :/

Hát nem tudom akkor mit csináljak,mert mondom én még az időpontot sem tudom...Telefonálni ,meg hiába telefonálok ilyenkor.

2013. aug. 31. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ, melyik egyetem. Én a sajátomra nem fogok menni, nem tudom megoldani és amúgy nem kötelező...(bme)
2013. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen írják, hogy kötelező, de igazából csak azért, hogy ezzel a részvételre motiválják az embereket, nem lesz semmilyen következménye, ha nem mész el. Előző szakomon se voltam, és idén se megyek el. Időm lenne rá, de nem igazán érdekel 3 órányi unalmas beszéd.
2013. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekünk is ilyen eskütételes lesz, és én is így gondolom, hogy csak azért kötelező, hogy legalább valaki legyen ott. :) A legjobb barátom tavaly volt gólya, ő elment, és mondta, hogy teljesen felesleges (nekik is "kötelező" volt). Ugyanarról az egyetemről van szó. Úgyhogy én nem megyek, igazából következménye sem lesz.

2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!